Spokey Moony

26 g
Vzdialenosť

Zatiaľ (po 3 dňoch pokusov, skúšania a studovania manuálu) sa nám nepodarilo spustiť počítanie krokov. Zrejme bude výrobok vadný a pôjdeme ho reklamovať.

Produkt bol závadný a už použitý. Vrátila som.

• Spĺňa moje požiadavky

26 g
Vzdialenosť

Digitálny detektor pohybu - presnejšie meranie oproti mechanickým krokomerom, citlivejšie rozpozná chod a beh, eliminuje počítanie krokov počas jazdy napr. autom.

Nízka váha - pri váhe 26 g ani nezaznamenáte, že pri sebe nosíte pedometer.

Klips - zaručuje pohodlne pripevnenie pedometera.

Špecifikácia a funkcie

Digitálny snímač pohybu - presnejšie než analógové krokomery

Presné digitálne počítadlo krokov

Hodiny (formát času 12/24)

Meranie množstva krokov

Meranie prejdenej vzdialenosti (km, míle)

Počítadlo spálených kalórií

Meranie rýchlosti (km/h, MPH)

Meranie celkovej doby cvičenia

Vstavaná pamäť 7 dní

Váha 26 g

Zapínanie na klips

• Batérie do krokomeru sú označené: C2032
  • Farba: čierna

2zákazníci neodporúčajú produkt

Produkt bol závadný a už použitý. Vrátila som.

• Spĺňa moje požiadavky
  • , zakúpené v Market24.sk

• Zatiaľ celkom spoľahlivo funguje
    • Jednoznačne príšerný návod

Písmená funkcií na displeji by mali byť čitateľnejšie. Absolútne neprehľadný návod, najhorší, aký som kedy k výrobku dostal. Nastavenie mi trvalo s pokusmi viac ako pol hodinu. Slovenčina mi pripomína staroslovienčinu z 9 storočia. Naozaj si s tým mali dať viac práce a nie to dať do prekladača ...

• , zakúpené v Gsport.sk

• malý , jednoduchý

dcéra má z neho radosť , závady som nezistil

• , zakúpené v Obchodný dom Bojná

• maly
    • nenapadny
    • zrozumitelny
    • z praktickych dôvodov

chcela som vediet kolko krokov denne prejden v praci,
    hoci som v kancelarii mam dni ked dost beham po vyrobe.
    chcela som vediet aj kolko kalorii za den spalim

som spokojna s vyrobkom , je maly s lahkou manipulaciou

urcite by som ho odporucila aj inym

• , zakúpené v Ole.sk

• malé,šikovné
    • podla daných pokinov na nastavenie km mi nesedí podla presných km mohlo by byť aj svetelné podsvietenie

priemer ale odporúčam zodpovedá cene

• , zakúpené v Adam Sport

• prehladnosť, jednoduché ovládanie, je vynikajúci

vrelo odporúčam