inSPORTline Pallete

Rozmery
40 x 40 x 15 mm
17 g

• , zakúpené v inSPORTline.sk

• Už mi nefunguje a nechce sa mi zapodievať riešením reklamácie. Fungoval 1 deň, je mi to ľúto.

• Chyba navod na použivanie
  • , zakúpené v inSPORTline.sk

Tento produkt som vybrala vzhladom na jeho dobré recenzie. Žiaľ, mne nefungval už d začiatku, nemhla som ho vynulovať,dlho som skúšala a nič.Keď sa mi to podarilo a všetko to fungovalo,tak som sa tešila,že to ide.Ale pri ďalšom vynulovaní zase problém. A keď som h vynulovala už nešiel vobec. Možno som mala len smolu a došiel mi chybný kus,preto som ho vrátila.

Vzdialenosť
Rozmery
40 x 40 x 15 mm
17 g

Krokomer čiže pedometer inSPORTline Pallete je veľmi ľahké zariadenie so základnými funkciami počítania krokov. Má jednoduché ovládanie, klipom ho ľahko pripnete k opasku či nohaviciam a je vhodný ako pre chôdzu, tak pre beh. Vďaka jeho malým rozmerom vám nebude prekážať pri pohybe. Krokomer Cielo Pallete poteší milovníkov športovania a turistiky.

Technický popis: 5-číselný LCD displej (počítadlo do 99 999 krokov) jednoduchý a praktický dizajn klip pre pevné uchytenie krokomeru k opasku, nohaviciam či športovému oblečeniu v úrovni pásu možnosť vymazania predchádzajúcich nameraných údajov

• rozmery: 40x40x15 mm
  • rozmery displeja: 12x23 mm
  • hmotnosť: 17 g

4zákazníci neodporúčajú produkt

• Chyba navod na použivanie

• , zakúpené v inSPORTline.sk

• Je maly a na pase nenapadny,moze sa nosit vsade.Ak chce clovek podrobnejsie informacie musi zvolit drahsi produkt.
  • , zakúpené v inSPORTline.sk

• Jednoduchý, ľahký, rýchlo pripevniteľný krokomer
    • Počíta kroky, kalórie
    • Manuál neúplný (chýba vysvetlivka pre nastavenie dĺžky krokov, váhy - údaje nie sú v m (cm) ani v kg)
    • Rýchle sa vybije baterka (vydrží mi asi týždeň)

Pre nenáročných vhodný, ak chcete sledovať len počet krokov za deň.

• , zakúpené v inSPORTline.sk

Výhodná cena, jednoduchá obsluha, po nastavení váhy a dĺžky kroku zatiaľ spoľahlivo a presne meria počet krokov. Zatiaľ spokojnosť .

• , zakúpené v inSPORTline.sk

Som spokojná, nosím ho pripnutými na opasku alebo na malom vrecku na rifliach. Meria spoľahlivo .

• krokomer bol v zľave
    • slúži ako má, som spokojná s výrobkom

• Krokomer za dobrú cenu

Ešte som to neskúšal, tak dúfam, že funguje.

• , zakúpené v inSPORTline.sk

Krokomer používam pravidelne každý deň a som s ním spokojná.