Omron Walking Style III

Produkt roku 2016 - Top v kategórii

Produkt nemá žiadne parametre.

• nebudem hodnotiť

výrobok mi nevyhovoval

• Presnosť, prehladnosť

Som veľmi spokojný

Splnil moje očakávania

Produkt nemá žiadne parametre.

Ocenenie

Produkt roku 2016 - Top v kategórii
Produkt roku 2015 - Top v kategórii

Krokomer - OMRON Walking Style III je vybavený novým sofistikovaným 2D piezo senzorom. Aktívne meria Vašu fyzickú aktivitu, pomáha pri znižovaní hmotnosti a motivuje k dodržaniu denného cvičebného plánu.

Počíta urobené kroky, vzdialenosť (km), zobrazuje spotrebovanú energiu (kcal), vypočíta spálený telesný tuk (g), meria dobu telesnej aktivity, ukazuje aktuálny čas. Má možnosť nastavenia dĺžky kroku a jej korekcie, nenačíta žiadne "falošné" kroky. Prístroj má tréningový režim a funkciu štart/stop.

Má veľký, prehľadný a čitateľný displej, 7 dennú pamäť, vymeniteľnú batériu (životnosť, nové batérie cca 18 mesiacov pri bežnom používaní cca 4 hodiny denne). Prichytáva sa za opasok klipom na krokomeri. Tento model pracuje aj vo vrecku alebo batohu. Hmotnosť prístroja s batériou je cca 19 g.

• TOP Produkt kategórie v súťaži ProduktRoku 2016, ktorá vyhlasuje najpopulárnejšie produkty podľa preferencií spotrebiteľ...

• nebudem hodnotiť

výrobok mi nevyhovoval

• Presnosť, prehladnosť

Som veľmi spokojný

Splnil moje očakávania

• , zakúpené v ELROMED s.r.o.

• jednoduchý, robí to, čo má uvedené v popise
    • Zatiaľ používam krátko, neviem sa vyjadriť

Škoda, že sa nedajú výsledky stiahnuť do PC, alebo telefónu..., ale o tomto "nedostatku" som dopredu vedel.

• , zakúpené v ELROMED s.r.o.

• ja som spokojny, kroky pocita dobre.
    • Ak su tam aj dake odchylky, tak su statisticky nevyznamne.
    • 7-dnova pamat.
    • ziadne

spokojnost

využívame, spokojnosť maximálna

• TOP Produkt kategórie v súťaži ProduktRoku 2015, ktorá vyhlasuje najpopulárnejšie produkty podľa preferencií spotrebiteľ...

• , zakúpené v TlakomeryOMRON.sk

• Malý, presný, spoľahlivý.
    • Nič.

Produkt som kúpil pre manželku, ktorá sa denne dosť nachodí, a teraz mi to denne dokazuje krokomerom !

Doporučujem.