Recenzie OMRON Walking Style One 2.0 HJ-320

Overené recenzie OMRON Walking Style One 2.0 HJ-320

Fero

Pridané: 9. augusta 2017

Zakúpený v TlakomeryOMRON.sk

• Bol kúpny pre staršiu paniu, Jednoduchá obsluha, svetelné znázornenie dobrého a zlého tlaku.

Budem kupovať ešte jeden.

Eva

Pridané: 16. augusta 2016

Zakúpený v TlakomeryOMRON.sk

Návod slabší - setom treba 2x potvrdiť / nulovanie/. V návode je oba raz.Ostatné je OK!

Juraj

Pridané: 3. augusta 2016

Zakúpený v TlakomeryOMRON.sk

• funkcne a prehladne mi poskytuje informacie, ktore potrebujem
  • zatial ziadne problemy

jednoduchy a funkcny krokomer, ktory mi dava priebezny a dostatocny prehlad o mojej fyzickej aktivite a a neobtazuje zbytocnymi dalsimi funkciami pre snobov a za neprimeranu cenu ...

Zuzana

Pridané: 25. apríla 2016

• malý, ľahký, pekný
  • veľmi presne meria, na 50 krokoch nameria skoro vždy 50 krokov, výnimočne 51 krokov.
  • automaticky sa o polnoci nenuluje
  • nuluje sa ručne stlačením tlačidiel podľa návodu
  • meria počet krokov + prejdenú dĺžku
  • má uchytenie na opasok, ALE na moje prekvapenie má zo zadnej časti aj malú dierku na prevlečenie. Čiže ak si niekde dokúpite vlastnú šnúrku (nie je v balení), tak ju máte kam navliecť a viete ho používať aj na zavesenie.
  • Čiže vie slúžiť aj na uchytenie na opasok a s vlastnou šnúrkou aj visiaci na šnúrke.
  • pri ceste autom nezarátal žiadne falošné kroky (ale vyskúšala som zatiaľ en na krátkej vzdialenosti)
  • nemeria čas chôdze, iba ukazuje presný čas, koľko je hodín.

Chcela som niečo čo najjednoduchšie a najlacnejšie, ale s kvalitným snímačom, ktorý nebude zaratávať zbytočné kroky. Splnil očakávania.