Recenzie OMRON Walking Style One 2.0 HJ-320

Overené recenzie OMRON Walking Style One 2.0 HJ-320

Overený zákazník Unizdrav.sk

Pridané: 20. júla 2018

Zakúpený v Unizdrav.sk

• dobry pomer cena - kvalita

Gimly

Pridané: 22. apríla 2018

• jednoduchá obsluha
  • žiadne falošné kroky, dokonca aj keď som to skúšal schválne
  • japonská kvalita
  • pevný klip

za túto cenu to má všetko čo potrebuje, ak hľadáte bludy ako podsvietenie a párovanie so smartfónom pod; kúpte si radšej nejaký čínsky šmejd

Reakcia značky  Omron

Dakujeme za milu recenziu - presne takto sa snazime ponukat pristroje pre vas - nie ako domacu zabavnu elektroniku, ktora nieco ukazuje, ale ako certifikovane zdravotnicke pristroje.
Vela stastnych krokov, s úctou, Celimed, s.r.o. - 20 rokov jediné zastúpenie a servisné stredisko OMRON pre Slovensko.
www.omronshop.sk

Fero

Pridané: 9. augusta 2017

Zakúpený v TlakomeryOMRON.sk

• Bol kúpny pre staršiu paniu, Jednoduchá obsluha, svetelné znázornenie dobrého a zlého tlaku.

Budem kupovať ešte jeden.

Eva

Pridané: 16. augusta 2016

Zakúpený v TlakomeryOMRON.sk

Návod slabší - setom treba 2x potvrdiť / nulovanie/. V návode je oba raz.Ostatné je OK!

Juraj

Pridané: 3. augusta 2016

Zakúpený v TlakomeryOMRON.sk

• funkcne a prehladne mi poskytuje informacie, ktore potrebujem
  • zatial ziadne problemy

jednoduchy a funkcny krokomer, ktory mi dava priebezny a dostatocny prehlad o mojej fyzickej aktivite a a neobtazuje zbytocnymi dalsimi funkciami pre snobov a za neprimeranu cenu ...

Zuzana

Pridané: 25. apríla 2016

• malý, ľahký, pekný
  • veľmi presne meria, na 50 krokoch nameria skoro vždy 50 krokov, výnimočne 51 krokov.
  • automaticky sa o polnoci nenuluje
  • nuluje sa ručne stlačením tlačidiel podľa návodu
  • meria počet krokov + prejdenú dĺžku
  • má uchytenie na opasok, ALE na moje prekvapenie má zo zadnej časti aj malú dierku na prevlečenie. Čiže ak si niekde dokúpite vlastnú šnúrku (nie je v balení), tak ju máte kam navliecť a viete ho používať aj na zavesenie.
  • Čiže vie slúžiť aj na uchytenie na opasok a s vlastnou šnúrkou aj visiaci na šnúrke.
  • pri ceste autom nezarátal žiadne falošné kroky (ale vyskúšala som zatiaľ en na krátkej vzdialenosti)
  • nemeria čas chôdze, iba ukazuje presný čas, koľko je hodín.

Chcela som niečo čo najjednoduchšie a najlacnejšie, ale s kvalitným snímačom, ktorý nebude zaratávať zbytočné kroky. Splnil očakávania.

Overený zákazník Pilulka24.sk

Dušan

Pridané: 27. októbra 2014

(Upravené 27. októbra 2014)

Zakúpený v Pilulka24.sk

• Ľahký, so všetkými potrebnými funkciami. Údaje sú zobrazované v dostatočnej veľkosti
  • Chýba mi podsvietenie displeja, čo by iste pomohlo najmä večer.

Produkt som si vybral podľa odporúčania známych, ktorí s ním boli veľmi spokojní.