Spokey Moony

Vzdialenosť
26 g

Zatiaľ (po 3 dňoch pokusov, skúšania a studovania manuálu) sa nám nepodarilo spustiť počítanie krokov. Zrejme bude výrobok vadný a pôjdeme ho reklamovať.

Produkt bol závadný a už použitý. Vrátila som.

• Spĺňa moje požiadavky

Vzdialenosť
26 g

Digitálny detektor pohybu - presnejšie meranie oproti mechanickým krokomerom, citlivejšie rozpozná chod a beh, eliminuje počítanie krokov počas jazdy napr. autom.

Nízka váha - pri váhe 26 g ani nezaznamenáte, že pri sebe nosíte pedometer.

Klips - zaručuje pohodlne pripevnenie pedometera.

Špecifikácia a funkcie

Digitálny snímač pohybu - presnejšie než analógové krokomery

Presné digitálne počítadlo krokov

Hodiny (formát času 12/24)

Meranie množstva krokov

Meranie prejdenej vzdialenosti (km, míle)

Počítadlo spálených kalórií

Meranie rýchlosti (km/h, MPH)

Meranie celkovej doby cvičenia

Vstavaná pamäť 7 dní

Váha 26 g

Zapínanie na klips

• Batérie do krokomeru sú označené: C2032
  • Farba: čierna

2zákazníci neodporúčajú produkt
    • Je to presne to,co jsem chtela. Jeste se to naucit automaticky a rychle ovladat,az bude cas. Na prvni pohled do navodu to vypada dost slozite.
    • Krokoměr stejné značky jsem ztratila, zkoušela jsem si pořídit nějaký jiný, žádný nevyhovoval. Takže jsem se vrátila ke svému oblíbenému.
    • Před prvním použitím jsem nemohla krokoměr "rozchodit". Instrukce v návodu se nedala použít. Trvalo mi chvíli, než jsem metodou pokus - omyl zjistila, jak na to.

Jsem spokojená, velkou výhodou je robustní klip na připevnění na opasek či popruh kabelky. Také funkce krokoměru jsou dostatečné.

krokoměr je s velkým a čitelným displejem,jen jeho návod není pro starší se slabším zrakem.Co se týká spolehlivosti a přesnosti,tak měří přesně,ale pro ty,kteří si chtějí měřit kolik kroků ušlapou doma po místnosti,tak těm to nezměří,krokoměr začne odpočítávat až po cca 5 vteřinách započetím chůze,což je u každého jiná vzdálenost při chůzi.Při zastavení přestane počítat,ale při další chůzi začne až po těch zhruba 5 vteřinách.Proto si musí turista zapamatovat,kolikrát se zastavil a pak při celkovém výsledku si připočítat počet kroků.Výrobce zřejmě uvažoval,že v praxi nastoupí turista do dopravního prostředku a tam při chůzi krokoměr nepočítá,nemají na to vliv ani otřesy při jízdě v dopravních prostředcích,což u některých přístrojů je asi problém.Výhodný je dobrý úchyt sponou třeba na prst a přesně si testovat při chůzi na velkém displeji,jak krokoměr pracuje.Návod je podrobný a vše vysvětleno a ostatní se uvidí.

Produkt bol závadný a už použitý. Vrátila som.

• Spĺňa moje požiadavky
  • , zakúpené v Market24.sk

• Zatiaľ celkom spoľahlivo funguje
    • Jednoznačne príšerný návod

Písmená funkcií na displeji by mali byť čitateľnejšie. Absolútne neprehľadný návod, najhorší, aký som kedy k výrobku dostal. Nastavenie mi trvalo s pokusmi viac ako pol hodinu. Slovenčina mi pripomína staroslovienčinu z 9 storočia. Naozaj si s tým mali dať viac práce a nie to dať do prekladača ...

• , zakúpené v Gsport.sk

• malý , jednoduchý

dcéra má z neho radosť , závady som nezistil

• , zakúpené v Obchodný dom Bojná

• maly
    • nenapadny
    • zrozumitelny
    • z praktickych dôvodov

chcela som vediet kolko krokov denne prejden v praci,
    hoci som v kancelarii mam dni ked dost beham po vyrobe.
    chcela som vediet aj kolko kalorii za den spalim

som spokojna s vyrobkom , je maly s lahkou manipulaciou

urcite by som ho odporucila aj inym