Najnovšie recenzie zo sekcie Krokomery

Pridané: 7. januára 2013

Zakúpený v TlakomeryOMRON.sk

• ľahký, skladný a prehľadný

Plne vyhovuje potrebám pre turistiku.

Pridané: 30. decembra 2012

Zakúpený v TlakomeryOMRON.sk

velmi dobry a prehladny krokomer

Omron Jog Style

Omron Jog Style

Pridané: 6. decembra 2012

• Jog režim
  • Nepočíta "km" v normálnom režime

V zásade je krokomer OK,
ale keďže doteraz som bol zvyknutý na krokomer OMRON Walking Style(7 rokov), naozaj mi chýba, že tento typ nepočíta "km" v normálnom režime

Pridané: 22. októbra 2012

Zakúpený v TlakomeryOMRON.sk

• podla recenzii spolahlivo meria kroky, o tom som sa presvedcila
  • ma nastaveny 7-dnovy cyklus odpocitavania minimalneho mnozstva prejdenych krokov, je to kvazi treningovy plan, motivujuca funkcia
  • rozlisuje intenzitu chodze, zapocitava extra kroky prejdene vyssou frekvenciou
  • ma pamat
  • pocita kroky aj v kabelke
  • nema podsvietenie, ale to vobec nevadi

celkovo som velmi spokojna s vyrobkom,
uz som len zvedava kolko vydrzi bateria:)

Cielo PasoPulse

Cielo PasoPulse

Overený zákazník Gym.sk Overený zákazník

Pridané: 9. októbra 2012

Zakúpený v Gym.sk

• funkcií je dosť
  • ľahko sa ovláda
  • mrzol aj keď bol položený len na stole
  • pulz sa niekedy ani nedal namerať
  • výška sa nedá nastaviť vyššia ako 150 cm
  • váha sa nedá nastaviť viac ako 60 kg
  • nepraktické nastavovanie funkcie behu a kroku, musí sa odskrutkovať jedena veľmi malá skrutka na nepraktickom mieste pri baterke
  • výmena baterky taktisto veľmi nepraktiká kvôli zlému umiestneniu malej skrutky

výrobok podľa funkcií sa mi páčil, len škoda, že realita ma sklamala, možno som mala zlý kus lebo som ho reklamovala kvôli samovoľnému mrznutiu

Pridané: 24. septembra 2012

Zakúpený v TlakomeryOMRON.sk

• v jednoduchosti je krása, priehladný,jednoduchy,dizajnovo pekný
  • nemam k tomu čo povedať

veľmi dobry a ukazuje presne ,nadstavíte si výšku,váhu, presný čas a dlžku kroku a ono Vám to zmera denné kilometre a koľko ste spálili kcal. Nosíte to na šatach pripnuté alebo to máte v nohaviciach vo vačku a nemusíte sa báť,že sa Vám to vymaže,všetko to má automatické nadstavenie a šetrič displaya. Môžte si vybrať rôzne farebne odtiene podľa oblečenia mne sa páčila farba biela so žltými tlačítkami. Čo sa týka kvality som nad mieru spokojný a to mám už týždeň u seba. Pozeral som aj iné na nete ale na čo mi je radio na tom ked hlavne potrebujem koľko som spálil a prešiel kilometrov. Táto cena je na krokomer akurát su aj lacnejšie ale hovorí sa nekupuj lacné nevydrží to ani mesiac,tak radšej si priplatiť a je to adekvatne tomu čo som chcel cena-kvalita. Malé,lahké,dizajnovo pekné a myslím si ,že firma OMRON ja kvalita sama o sebe.

Overený zákazník ELROMED s.r.o. Overený zákazník

Pridané: 24. augusta 2012

Zakúpený v ELROMED s.r.o.

• 1. Skutočne funguje!!! Veľa lacnejších krokomerov sa na seriózne použitie vôbec nehodí, myslím, že sa vyrábajú úplne zbytočne.
  • 2. Veľmi dobrý hardvér, trojosový alebo trojdimenzionálny snímač (snímače) pracuje naozaj dobre, nie je potrebné sa trápiť, ako a kde bude počas chôdze uložený.
  • 3. Taktiež premyslený softvér, napríklad kroky začne počítať až po 4 sekundách, ak v chôdzi nepokračujete, nič sa nepripočíta, ak pokračujete, pripočítajú sa aj tie za 4 sekundy.
  • 5. Celkove obrovský krok vpred.
  • 6. Výrobok má aj ďalšie prednosti, na ich posúdenie bolo však ešte málo času.
  • 1. Zatiaľ, po viac než 2 týždňoch, nemám negatívne skúsenosti.

1. Výborný výrobok, predčil moje očakávania. Predtým som vyskúšal viac lacnejších krokomerov, ale ani jeden nefungoval podľa očakávania.
2. Cena je primeraná kvalite.
3. Myslím si, že na počítanie krokov pri chôdzi sa hodí na každú príležitosť (bezchybne počíta napríklad aj pohyb po schodoch, čo je pre viaceré krokomery neriešiteľný problém), podľa popisu nie je určený na počítanie krokov pri behu, to som ani zatiaľ neskúšal.
4. Dizajn aj vypracovanie sú veľmi slušné, ako pri všetkých výrobkoch OMRON, jednoducho si dávajú záležať. Som technik, pracoval som roky vo vývoji a konštrukcii, viem veľmi presne o čom hovorím.
5. Trochu mi vadí veľkosť, menší by sa mi hodil viac, ale uvedomujem si, čo všetko musí obsahovať, dôležitý je aj veľký, dobre čitateľný displej. Asi najlepším riešením by bol dizajn v podobe hodiniek, samozrejme, výrobca musí vedieť, či sa to v momentálnom stave technického vývoja dá urobiť alebo by to bolo na úkor kvality, či už funkčnej alebo dizajnu.
6. Tiež by som očakával väčšiu pamäť na uloženie počtu krokov za predchádzajúce dni, pamäť na 7 dní je v dnešnej dobe dosť málo. Ale to je už len vec názoru.

Pridané: 15. augusta 2012

• má 3D senzor
  • spôsob nosenia (pripínania)
  • zaujali ma Ex jednotky

Krokomer je užasný, na 100% súhlasím s recenziou, ktorú písal Peter Jur. Krokomer okrem počítania krokov je aj osobným trénerom. Priznám sa, že nie vždy sa mi podarí 3 Ex za deň splniť, ale snažím sa.

Overený zákazník CELIMED – OMRON Overený zákazník

Pridané: 31. júla 2012

Zakúpený v CELIMED – OMRON

Čo hodnotím pozitívne je uloženie údajov zo 7 dní. Spätne si viem porovnať nielen prejdenú vzdialenosť, ale aj spálené kalórie. Dnešná spoločnosť je veľmi pohodlná. Šokovalo ma, koľko málo sa pohybujeme. Odkedy som krokomer zakúpila sa snažím prejsť každý deň viac ako v predošlý. Veľmi ma irituje (ale v dobrom slova zmysle), keď nemám dosť nachodené, takže ma to tlačí chodiť viac. Jednoznačne prospešné zdraviu.

Overený zákazník TlakomeryOMRON.sk juraj

Pridané: 16. júla 2012

• kvalitné vyhotovenie
  • dobrá presnosť
  • množstvo funkcií
  • po vyzuálnej stránke veľmi pekný
  • človek si uvedomí ako málo krokov niektoré dni urobí :)

parádna vecička, cena OK, na niektorých veciach sa neoplatí šetriť

TFA 42.2003

TFA 42.2003

Overený zákazník talkive Overený zákazník

Pridané: 17. júna 2012

Zakúpený v talkive

• presné meranie,dobrá cena

hlavne lacný výrobok a dobrý

Pridané: 8. júna 2012

• pekný dizajn
  • jednoduche ovladanie

S krokomerom Omron Walking Style One som veľmi spokojná. Spĺňa účel, na ktorý bol objednaný. Veľmi jednoduché základné nastavenie. Pekný dizajn. Zaznamenáva počet krokov, kalórie, kilometre. Vrele odporúčam. Používanie je veľmi jednoduché. Po prvom nastavení základných informácii si ho už len pripevníte na oblečenie a môžete kráčat.

Pridané: 7. júna 2012

(naposledy upravené 7. júna 2012)

• kvalitný výrobok
  • nemám žiadne

verím značke omron a som s ňou spokojná, máme doma aj tlakomer tejto značky a je rovnako kvalitný

Pridané: 21. mája 2012

Zakúpený v TlakomeryOMRON.sk

• Netreba s ním veľa manipulovať po nastavení
  • meria aj vtedy, keď to nechcem-v byte

Výborný produkt

tllk tllk

Pridané: 24. marca 2012

• kvalita spracovania
  • presnosť merania
  • je to aj kondičný tréner
  • nič podstatné, možno by som uvítal funkciu na jednorázové meranie vzdialenosti. niečo ak stopky na hodinách,

Jednoducho ovládateľný krokomer, ktorý plní funkciu aj kondičného trénera. Samozrejmosťou je nastavenie výšky, váhy, veku, takže zariadenie meria okrem krokov a prejdenú vzdialenosť v km a spálené kalórie.

Zariadenie navyše ráta ex. kroky, to sú kroky ktoré prejdete vyššou rýchlosťou ako 4km za hod.Tieto potom prerátava na cvičebne jednotky, ktorých by ste mali do týždňa spraviť 21.

Celé to funguje na týždennom pláne, kde Vám zariadenie ráta koľko akých krokov ste spravili. Ak nesplníte dennú normu zariadenie Vám chýbajúce kroky presunie do ďalších dní.

Je to celkom vtipná forma ako chudnúť s partnerom. Keďže do zariadenie nahadzujete svoje údaje, nie je dobré si ho počas cyklu požičiavať.

Pridané: 1. marca 2012

Vyhovuje mi